Pracownik Budowlany

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego.
  • Własne auto oraz prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielności.
  • Zaangażowanie i dbałość o szczegóły.

Obowiązki

  • Budowanie ścian karton-gipsowych: Zdolność do montażu konstrukcji karton-gipsowych, w tym stawianie ścianek działowych, sufitów, oraz wykończenie ich.
  • Malowanie: Malowanie ścian i sufitów, zarówno przy użyciu wałków, jak i pędzli, oraz precyzyjne wykończenie malowanych powierzchni.
  • Szpachlowanie: Wykonywanie prac szpachlowych, wypełnianie ubytków i przygotowanie powierzchni do malowania lub pokrycia tapetą.
  • Montaż drzwi i okien: Umiejętność montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, jak również okien, włączając w to odpowiednie uszczelnienia.
  • Kładzenie paneli podłogowych: Zdolność do precyzyjnego układania paneli podłogowych, w tym cięcie i wykańczanie krawędzi.
  • Wykładziny z gumolitu: Montaż i wykończenie wykładzin gumolitowych na podłogach i innych powierzchniach.

Benefity

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z auta służbowego, co ułatwi Ci dojazd do miejsc pracy.
  • Zakwaterowanie w formie jednoosobowego pokoju na miejscu, co zminimalizuje koszty mieszkania.
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

Opis

Nasza firma poszukuje osób które poszukują pracy w firmach budowlanych. Jesteśmy zainteresowani kandydatem/kandydatką, który/a ma bogate doświadczenie w szerokim zakresie prac budowlanych. Jeśli posiadasz doświadczenie w minimum jednym z poniższych specjalizacji to zaaplikuj już teraz: