Dyspozytor/Dyspozytorka

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane, jednak nie jest konieczne.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz skutecznej komunikacji.
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych.Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Zdolność pracy w zespole oraz podejście proaktywne w rozwiązywaniu problemów.

Obowiązki

  • Planowanie i koordynacja zadań związanych z transportem i logistyką.
  • Monitorowanie tras oraz terminów dostaw.
  • Komunikacja z kierowcami, klientami oraz innymi zainteresowanymi stronami w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych.
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów logistycznych na bieżąco.
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z procesem transportu.

Benefity

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w przyjaznym środowisku, w zespole profesjonalistów.
  • Dostęp do szkoleń oraz wsparcia ze strony przełożonych.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Opis

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko Dispozytor/ka w dynamicznie rozwijającej się firmie. Szukamy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej, gotowej do podjęcia wyzwań związanych z zarządzaniem logistyką.